Fotografka, artystka, portrecistka oraz chcą nie chcąc ekonomistka :). Założycielka Fundacji S he. Tytuł magistra ekonomii otrzymała w 2002 roku. Po kilkuletniej przerwie rozpoczęła studia podyplomowe w Instytucie Fotografii Kreatywnej w Krakowie. W 2006 roku uzyskała tytuł licencjata artysty – fotografa.

Portrecistka gwiazd filmowych, teatralnych. Zafascynowana światem muzyki od lat tworzy cykle portretów artystów z różnych części świata.

Jest autorką projektów fotograficznych o charakterze społecznym. Prace artystki to ekspozycja tematów niebanalnych, dotykających egzystencji w jej prawdziwym, ludzkim wymiarze. W ostatnich latach stworzyła projekty autorskie takie jak wyjątkowy cykl fotogramów pt. „Kolekcjonerzy”, który pokazuje ludzi z pasją o istnieniu których często nic nie wiemy, „Eko rodzina”to historia młodego małżeństwa żyjącego poza miastem.

Projekt „Wdzięczność” to bardzo osobista realizacja. Jest owocem współpracy z dr n. hum. Alicją Długołęcką. To połączenie subtelnego obrazu z fragmentami rozmów z kobietami, które wzięły udział w projekcie. To swoiste studium o emocjach zapisanych w ciele.

Prace Tamary pojawiły się w takich poczytnych tytułach prasowymi jak: Twój Styl, Wysokie Obcasy, Wysokie Obcasy Ekstra, Logo, Pani, Press, Gala, Kikimora.

Jest autorem zdjęć w projektach książkowych wydawanych przez wydawnictwo Edipresse. Jej twórczość jest również doceniana w przestrzeniach komercyjnych. Od lat współpracuje z licznymi agencjami reklamowymi.

Jest Inicjatorką warsztatów propagujących wiedzę z dziedziny fotografii. Jej prace były prezentowane w formie wystaw, w różnych miejscach naszego kraju.